بخش/قوانین

دوستان عزیز قوانین سایت بر مبنای همکاری دوجانبه هست. اگر قوانین رعایت شود، هر دو طرف با خیال آسوده کار خواهیم کرد.

1) موافقت نامه

این توافق بین سایت کینگ پی (KingPay) به عنوان سرویس مبادله ارزی و ارائه خدمات ارزی آنلاین از یک سو و مشتری به عنوان کسی که از این خدمات استفاده می‌کند از سوی دیگر منعقد می‌گردد.

 

2) اصطلاحات سایت:a

2.1- کینگ پی (KingPay): یک سایت دارای سیستم خودکار و دستی مجازی که تنها در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و افتتاح و وریفای حسابهای مجازی بین الملی فعالیت دارد.

2.2- مشتری (کاربر):  یک شخص حقیقی که با قبول شرایط سایت، اقدام به خرید و فروش در سایت می‌نماید.

2.3- ارز: منظور نوعی از ارز که تنها الکترونیک بوده و در داد و ستدهای بازارهای مجازی استفاده شده و تعریف فیزیکی ندارد. کینگ پی هیچ گونه فعالیتی در زمینه پول و ارز فیزیکی ندارد.

2.4- فرم: اطلاعاتی که توسط مشتری برای استفاده از وجوه قراردادی در قالب الکترونیکی ارسال شده و نشان می‌دهد که او شرایط استفاده از خدمات ارائه شده را در اینجا می ‌پذیرد.

 

3) شرایط و ضوابط قرارداد

این قوانین به صورت شرایط پیشنهاد عمومی هستند که در زمان ارائه یک درخواست توسط مشتری به اجرا در می‌آیند و یکی از اجزای اصلی این توافق است. اطلاعات در مورد شرایط ارسال درخواست که توسط وب‌سایت تعیین شده است، یک پیشنهاد عمومی است. بخش اصلی این توافق‌نامه نشان می‌دهد که مشتری با ثبت سفارش در سایت، با کلیه قوانین و مقررات سایت موافق بوده و به آن‌ها احترام می‌گذارد. زمان، تاریخ و پارامترهای برنامه به طور خودکار توسط وب‌سایت تا پایان ارسال درخواست توسط مشتری ایجاد می‌شود. قوانین باید توسط مشتری تا پایان بازه مشخص شده هر سفارش پذیرفته شود. توافق‌نامه خدمات از لحاظ دریافت ارز دیجیتال به ازای مبلغ مشخص شده در سفارش از سوی مشتری به موجب جزئیات مندرج شده توسط وب‌سایت، اعمال می‌گردد. معاملات ارزهای دیجیتال مطابق با قوانین، مقررات و قالب سیستم‌های پرداخت الکترونیکی است. این موافقت‌نامه از زمان ایجاد هر سفارش تا زمان پایان همان سفارش برای هر یک از طرفین معتبر می‌باشد. از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

 

4) موارد قرارداد

با استفاده از امکانات نرم‌افزاری موجود، وب‌سایت متعهد می‌گردد پس از ارسال درخواست توسط مشتری، مبادله و تعویض ارزها را با یکدیگر با در نظر گرفتن کارمزدی مشخص که در هنگام ثبت سفارش به اطلاع مشتری می‌رسد، انجام دهد. وب‌سایت موظف ظرف حداکثر 48 ساعت مبالغ را به حساب مشخص شده توسط مشتری که در سفارش ثبت شده است انتقال دهد

5) احراز هویت

5.1- در صورتی که نخستین بارهست که میخواهید از ما خرید کنید باید حتما صفحه ثبت نام را در سایت ما تکمیل نمایید. ثبت شماره تلفن ثابت وارسال اسکن کارت ملی و کارت های بانکی مطابق فرم احراز هویت الزامی است .از ارائه خدمات به افرادی که اطلاعات تماس و هویت ایشان احراز نگردد معذوریم.

5.2- مشتری موافقت می‌کند، تمام اسنادی که هویت او را کاملا تأیید می‌کند، در صورت سوء ظن به تقلب و پولشویی ارائه کند.

5.3- پس از بررسی مدارک (کارت ملی-کارت بانکی) برای فعال سازی نام کاربری، با شماره تلفن ثابت شما تماس گرفته میشود. تماس های مرتبط با احراز هویت ضبط و به صورت محرمانه نزد سایت می ماند و در صورت درخواست مراجع قضایی در اختیار آنها قرار داده می شود. شماره تماس ثبت شده در ثبت نام سایت باید مربوط به محلی باشد که شخص ثبت نام کننده در آنجا ساکن باشد. درصورتی که تماس گرفتن از سمت ما بیش از 12 ساعت به طول انجامید با ما تماس بگیرید

5.4- کینگ پی (KingPay) حق خود مي داند که پرداختهاي ناشناس و مشکوک را تا روشن شدن هويت واقعي فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد و اکانت فرد متخلف را در سایت کینگ پی (KingPay) مسدود نماید.

5.5- مشتری موظف است کلیه اطلاعاتی که سایت از او می‌خواهد را به صورت کاملا شفاف و بدون هرگونه جعل و دستکاری در اختیار وب‌سایت قرار دهد.

5.6- مشتری موافقت می‌کند که تنها با اطلاعات و مشخصات واقعی در سایت فعالیت کرده و می‌کند. در غیر این صورت وب‌سایت می‌تواند کلیه سفارشات مشتری را معلق کرده و دسترسی او را تا زمان روشن شدن وضعیت، به سایت مسدود نماید

5.7- در صورتی که شخصی از شما با عنوان استخدام، سرمایه گذاری و ... درخواست عضویت یا ثبت نام در سایتهای اکسچنج پرفکت مانی یا بیتکوین نموده و یا درخواست مشخصات حساب کاربری و حساب بانکی شما را کرد، جدا از این عمل خودداری کنید چون در حال شراکت با کلاهبرداری و پولشویی هستید. در غیر اینصورت تمامی محکومیت های ناشی از جرم پولشویی و معاونت در کلاهبرداری اینترنتی و دزدی و جبران خسارت های مالی و حبس و تعزیر و ... به عهده شما می باشد.

 

6) قوانین خرید ارز از سایت

6.1- هر مشتری موافقت می‌کند که تنها از کارت‌های بانکی خود که در سیستم به صورت تائید شده، ثبت شده‌اند استفاده کند. استفاده از کارت‌های بانکی دیگر هنگام خرید باعث مسدود شدن آن سفارش و برگشت وجه پس از 72 ساعت به حساب کارت مبدا می‌باشد.

6.2- به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي،پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد! اولين فردي که اطلاعات صحيح پرداخت را ارسال کند، صاحب حساب شناخته مي شود.

6.3- کینگ پی (KingPay) هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد وفقط خدمات خرید و فروش ارائه میکند و حسابهایی که مربوط به سایتهای (قمار-شرطبندی) و خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشند  شارژ نخواهد شد و اکانت خاطی را مسدود میکند.

6.4- کینگ پی (KingPay) هیچ مسئولیتی در قبال انجام نشدن سفارشات شما در ژورنال های خارجی ندارد. کینگ پی (KingPay) نماینده هیچ ژورنال نیست و پرداخت به سفارش مشتری انجام میشود لذا بررسی معتبر بودن ژورنال یا هر سایت پذیرنده بر عهده خود مشتری است.

6.5- باعضویت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.

 

7) قوانین فروش ارز به سایت 

7.1- شما فروشنده ی گرامی میتوانید از داشبورد ارز مورد نظر را انتخاب و بعد تکمیل فرم به صورت آنلاین به درگاه ارز مورد نظر منتقل شوید و پس از وارد کردن اطلاعات سفارش شما ثبت میشود و در اسرع وقت وجه ریالی آن به حساب شما واریز می شود.

7.2- غالب پرداخت ها از طریق بانک ملت صورت میگیرد و در صورتی که مشتری در بانک های دیگر حساب داشته باشد برای از طریق سیستم پایا واریز میگردد که سیکل پایا بانک مرکزی به حساب شما واریز میکرد.  پیشنهاد ما این است که جهت دریافت سریعتر ریال حساب بانک ملت خود را ثبت بفرمایید.

7.3- باعضویت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.

7.4- اطلاعات کاربری و رمز حساب خود در کینگ پی (KingPay) را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهید. مسئولیت هرگونه سوء استفاده و ثبت سفارش خرید افراد دیگردر پنل کاربری شما با شخص شما می باشد.

 

8)  سایر قوانین

8.1- به مدت ۴۸ ساعت از زمان ارسال سفارش، وب‌سایت متعهد است که مبالغ ریالی را پرداخت نماید.

8.2- اگر انتقال وجه (ارزی و ریالی) به حساب مشتری بیش از ۴۸ ساعت زمان ببرد، مشتری این حق را دارد که درخواست لغو سفارش را بنماید، در این صورت مبلغ اولیه باید به حساب مشخص شده در سفارش توسط مشتری، بازگردانده شود.

8.3- اگر به دلیل خطای سیستم پرداخت، تأخیری در انتقال وجوه ارزی به حساب مشخص شده توسط مشتری وجود داشته باشد، وب‌سایت مسئولیتی در قبال آسیب ناشی از آن به دلیل تأخیر ندارد. در این مورد، مشتری موافقت می‌کند که تمام مشکلات به سیستم پرداخت ارجاع می‌شود.

8.4- در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی ... که قصد فریب سایت کینگ پی (KingPay) را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

8.5-  انجام موارد غیرقانونی و خارج از محدوده وب‌سایت، به طور کلی ممنوع بوده و مشتری موافقت می‌کند که در صورت انجام چنین عملیاتی از سوی او این کار جرم محسوب شده و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده خواهد شد.

8.6- اشتباه از طرف سایت در تعیین نرخ های خرید و فروش در صورت محرز شدن قابل برگشت است.

8.7- واریز وجه به حساب سایت کینگ پی (KingPay) توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب کینگ پی (KingPay) باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز شده در کینگ پی (KingPay) باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

8.8- در مواردی که شرایط غیر منتظره‌ای رخ دهد که نیاز به بررسی داشته باشد، کلیه عملیات به حالت تعلیق درآمده و تا کسب نتیجه نهایی، عملی انجام نخواهد شد. در این مدت وب‌سایت مسئول تعهدات عقب افتاده نمی‌باشد.

8.9- قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد

8.10- اگر دریافت مبالغ با آن چیزی که در درخواست مشتری ثبت شده است متفاوت باشد، وب‌سایت سفارش را به حالت تعلیق درآورده و پس از گذشت ۲۴ ساعت با کسر هزینه‌های انتقال، مبلغ به حساب واریز کننده وجه (ارزی و ریالی) بازگشت داده خواهد شد.

8.11- اگر با دستکاری در جریان‌های ارتباطی و یا تأثیرگذاری در کد نرم‌افزار به منظور کاهش عملکرد وب‌سایت، برنامه به حالت تعلیق درآمده و انتقال پول با مشکل مواجه شود، مشتری می‌تواند با انتقال مجدد موافقت نکند. او حق دارد که سفارش را لغو کرده و ارز دیجیتال باید به حساب مشخص شده توسط مشتری برگردانده شود.

8.12- در مورد استفاده از خدمات وب‌سایت، مشتری کاملا موافق است که وب‌سایت مطابق با این قوانین برای دستیابی به ارز دیجیتال و تضمین‌های گفته شده برای مشتری فعالیت می‌کند و هیچ مسئولیتی اضافی در برابر مشتری نخواهد داشت. بر این اساس، مشتری نباید مسئولیت اضافی را به وب‌سایت تحمیل کند.

8.13- مشتری موافقت می‌کند هیچ‌گونه صدمه‌ای به نرم‌افزار سایت وارد نکرده و در صورت انجام این کار عواقب آن بر عهده آن شخص خواهد بود.

8.14- در صورت عدم توانایی برای انجام سفارشات به طور خودکار، به دلایلی مانند عدم ارتباط، فقدان وجوه یا اطلاعات نادرست مشتری، پول در 72 ساعت آینده به حساب منتقل می‌شود و یا به حساب مشتری برگشت می‌گردد اما هزینه کمیسیون از آن کسر خواهد شد.

8.15- در صورت درخواست مراجع قانونی، وب‌سایت حق دارد اطلاعات مربوط به کاربران، انتقال ارزهای الکترونیکی به حساب اشخاص و شرکت‌ها، مدیریت سیستم‌های پرداخت و همچنین قربانیان تقلب در این سیستم‌ها را در اختیار پلیس فتا و مراجع قانونی و ذیصلاح قرار دهد.

8.16- قوانین به مرور زمان مورد بازنگری قرار میگیرد و برای تمام کاربران لازم الاجرا خواهد بود. به کاربران توصیه میشود صفحه قوانین را مرتبا مطالعه نمایند. عدم آگاهی از قوانین هیچ حقی را برای کاربران ایجاد نمی کند.

 

9)ادعاها و اختلافات
هرگونه ادعایی از سوی مشتری تنها از طریق ایمیل و تیکت سیستم ارسال خواهد شد. آدرس ایمیل سایت در صفحه تماس با ما سایت قابل دسترسی می‌باشد.

 

10) سلب مسئولیت

10.1-  مسئولیت هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات حساب‌های ارزی در هنگام خرید ارز، بر عهده مشتری بوده و وب‌سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این‌گونه اشتباهات ندارد.

10.2- پس از اتمام خرید محصول , محل ، مکان ، زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

10.3- خدمات وب سایت کینگ پی (KingPay) مستقل از هر گروه و سازمان می باشد.

10.4- وب سایت کینگ پی (KingPay)  به هیچ عنوان به سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران اعم از سایت های شرطبندی , قمار و سایت های مشابه خدمات ارائه نمی دهد. لطفا ثبت نام و سوال نفرمائید.

10.5- وب‌سایت حق دارد از امضای این قرارداد خودداری کند و درخواست را بدون توضیح انجام دهد. این بند با توجه به شرایط هر مشتری اعمال می‌شود.

10.6- ارتباطی فیما بین سایت و کاربر و بالعکس فقط از طریق مواردی که در بخش تماس با ما ذکر شده است می باشد. کینگ پی در خصوص ضرر و زیان ناشی از تشابه اسمی و یا ارتباط بنام کینگ پی از راههای ذکر نشده ندارد.

 

11) قبول قوانین
11.1- هر دو طرف قرارداد یعنی سایت و مشتری، این توافق 11 ماده ای را به عنوان یک توافق کتبی امضاء شده می‌پذیرند.

11.2- با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت کینگ پی (KingPay) کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است.