بخش/سوالات متداول

؟ خدمات کینگ پی (KingPay) چیست؟

کینگ پی (KingPay) سیستم ارائه خدمات پرداخت آنلاین در کشوراست که خدماتی همچون پرداخت های آنلاین مربوط به  وبمانی ، پرفکت مانی ، Psووچرز، بیت کوین و اتریوم را چه در حوزه افتتاح حساب و وریفای حساب و چه در حوزه شارژ و انتقال وجه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد. همچنین با ارائه خدمات ویژه دانشجویان و گردشگران کلیه پرداخت های مربوط به امور مهاجرت، هزینه های مربوط به ثبت نام و شهریه های دانشگاه و اقامت که از طریق پرفکت مانی، وبمانی ، Psووچرز، بیت کوین و اتریوم امکان پذیر است را برای هموطنان عزیز فراهم می سازد.

 

؟ نحوه عملکرد کینگ پی (KingPay) چگونه است؟

ابتدا در کینگ پی (KingPay) ثبت نام کرده و اطلاعات حساب کاربری خود را تأیید نمایید، پس از آن (در ساعات کاری 10 الی 22) همکاران ما برای فعال کردن حساب کاربری با شما تماس خواهند گرفت. پس از فعال شدن حساب کاربری، قادر خواهید بود بسته به نوع خدمات درخواستی سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید؛ سیستم معادل ریالی سفارش شما را محاسبه کرده و فاکتور پرداخت را برای شما ایجاد می کند، پس از پرداخت آنلاین فاکتور از طریق درگاه شتاب بانکی کشور فرآیند پیگیری و انجام سفارش شما توسط همکاران ما آغاز می گردد.

 

؟ ساعات کاری کینگ پی (KingPay) به چه صورت است؟

ساعات کاری کینگ پی (KingPay) برای پاسخگویی سفارشات و سوالات، همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 10 الی 22 می باشد اما در سایر ساعات شبانه روز امکان پشتیبانی آنلاین و ثبت سفارش و استفاده از خدمات آن وجود دارد و روند پیگیری سفارشات همه روزه (حتی ایام تعطیل) صورت می گیرد.

 

؟ چگونه به کینگ پی (KingPay) اعتماد کنیم؟

کینگ پی (KingPay) دارای نماد الکترونیک بوده که از طریق سایت enamad.ir قابل بررسی می باشد همچنین نماینده رسمی وب مانی و پرفکت مانی می باشد و نام کینگ پی (KingPay) در وبسایت های وبمانی و پرفکت مانی نیز موجود است. همچنین دارای آدرس  وراههای ارتباطی فعال بوده و تعدد کاربران و فعالیت مستمر چندین ساله نشان از قابل اعتماد بودن و دلیل آسودگی خاطر شما خواهد بود.

 

؟ فرآیند فعالسازی حساب کاربری به چه صورت است؟

بنا به دستور قوه قضائیه و پلیس فتا جهت پیشگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد، هر فرد تنها می بایست با اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به خرید و استفاده از خدمات این مجموعه نماید، به این منظور برای فعال سازی حساب کاربری، یک شماره تلفن ثابت و کارت شناسایی معتبر جهت تأیید هویت و فعال سازی حساب کاربری درخواست می شود؛ لازم به ذکر است این فرآیند تنها یک بار انجام می شود.

 

؟ آیا بدون ثبت نام می توان از خدمات کینگ پی (KingPay) استفاده کرد؟

خیر. کاربر پس از ثبت نام اولیه و تایید ایمیل و شماره همراه خود می تواند عملیات فروش به سایت را انجام دهد. برای سرویس خرید آنلاین از سایت حتما باید مراحل احراز هویت و ثبت حساب و کارت بانکی خود را انجام دهد.

 

؟ مدت زمان انجام سفارشات در کینگ پی (KingPay) چقدر است؟

به طور کلی انجام سفارشات شارژ حساب های الکترونیک همچون وبمانی، پرفکت مانی و خرید کدهای ووچر صورت خودکار در لحظه انجام خواهند شد؛ اما سفارشات خدماتی همچون پرداخت با پول الکترونیک ، خرید ارزهای دستی، افتتاح و وریفای حساب و یا نقد کردن درآمد ارزی بسته به سرویس دهنده مورد نظر بین 1 الی 72 ساعت به طول خواهد انجامید.

 

؟ چرا سفارش من هنوز انجام نشده است؟

تاخیر در انجام سفارش ممکن است به دلیل ثبت اشتباه آدرس کیف پول، ایمیل اکانت، اطلاعات حساب کاربری در وب سایت مورد نظر ، عدم تعریف حساب بانکی یا اشتباه بودن اطلاعات حساب بانکی، عدم کانفیرم پرداخت تراکنش انتقالی در سیستم مالی خارجی و یا  ارسال اشتباه لینک سفارش باشد که میتوانید از طریق تیکت علت آنرا جویا شوید.

 

 ؟ آیا کینگ پی (KingPay) دارای مجوز فعالیت قانونی می باشد؟

کینگ پی (KingPay) دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده ولی تا کنون برای فعالیت های کسب درآمد خارجی و ارزهای دیجیتال قوانین مشخصی در کشور تنظیم نشده است و هیچ مرجع مشخصی برای ارائه مجوز قانونی در این زمینه معرفی نگردیده است. اخیرا با به رسمیت شناخته شدن فرآیند ماین کردن و ارزهای دیجیتال و همچنین وضع قوانین برای این بخش، اخبار کوتاهی برای قانونمند شدن سرویس دهندگان در این حوزه نیز ارائه شده است. مجموعه کینگ پی (KingPay) نیز در حال انجام پیگیری های لازم در این زمینه می باشد تا بتواند خدمات گسترده تری را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

؟ سیاست های کینگ پی (KingPay) برای پیشگری از تخلفات و فعالیت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران چیست؟

 این مجموعه همواره با محدود کردن سقف خرید کاربران تازه وارد و احراز هویت کامل کاربران، راه را برای سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو بسته است، به گونه ای که هیچ کاربری نمی تواند با مشخصات، حساب بانکی و هویت سایر افراد اقدام به استفاده از خدمات با هویت سایرین نماید، مگر اینکه این اقدام با رضایت فرد سرویس گیرنده اتفاق افتد که در این زمینه نیز کینگ پی (KingPay) اطلاع رسانی های لازم و عواقب ناشی از آن را همواره به کاربران خود چه به واسطه اخبار و اعلانات و چه از طریق احراز هویت تلفنی اعلام می نماید. ضمن اینکه محدودیت خرید روزانه 5 میلیون تومان برای کاربران تازه وارد ، راه را برای فعالیت های سنگینی همچون پولشویی، سرقت جمعی حساب بانکی افراد و تخلفاتی نظیر انتقال ارز به خارج از کشور را مسدود ساخته است.

 

؟ حداقل و حداکثر سقف خرید و فروش کاربران عادی در روز چقدر است؟

حداقل خرید از سایت معادل 1 دلار و حداکثر خرید از سایت معادل 10 میلیون تومان است.

حداقل فروش به سایت معادل 1 دلار و حداکثر فروش به سایت معادل 1000 دلار است.

برای بدست آوردن معادل دلاری حداکثر خرید از سایت میتوانید مبلغ 10 میلیون تومان را با تقسیم بر قیمت روز دلار بدست بیاورید. برای خرید بیشتر و افزایش سقف از طریق تیکت با ما تماس بگیرید.

برای تعداد فروش بیشتر از 1000 دلاربا ما تماس بگیرید تا هماهنگی انجام پذیرد.

 

؟ چگونه می توان سقف خرید روزانه را در کینگ پی (KingPay) افزایش داد؟

کاربران با سابقه پس خرید و فروشهای مستمر و در صورت نیاز ارائه مدارک هویتی و محل سکونت  میتوانند درخواست افزایش سقف خرید  روزانه دهند تا بررسی گردد.

 

؟ آیا در نقد کردن درآمد ارزی محدودیتی وجود دارد؟

خیر، با توجه به اینکه نقد کردن درآمد ارزی افراد از مصادیق کسب درآمد ارزی و کار آفرینی برای افراد و شرکت های در حال فعالیت می باشد، این مجموعه برای نقد کردن درآمد ارزی وبمستران، برنامه نویسان، طراحان و تریدرهای فعال در حوزه بورس خارجی محدودیتی اعمال نکرده است، اما برای اعداد و ارقام بالای 1000 دلار، می بایست پیش از نقد کردن درآمد منبع درآمد ارزی کاربر مورد ارزیابی قرار گیرد تا از منابع خلاف قوانین کشور نباشد.

 

؟ ارسال مدارک و احراز هویت حساب کاربری به چه علت می باشد؟

علت درخواست مدارک هویتی و ثبت شماره ثابت در پنل کاربری شما به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی همچون پولشویی و همچنین پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی مانند خرید با کارت های سرقتی می باشد که به دستور پلیس فتا و مراجع قضایی جهت پیگیری عملکرد افراد متخلف صورت می پذیرد، اما اگر فعالیت سالم داشته باشید جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

 

؟ احراز هویت حساب کاربری و تایید مدارک چقدر زمان می برد؟

مدارک شما پس از گذشت 1 الی 3 ساعت در 24 ساعت شبانه روز توسط کارشناسان احراز هویت بررسی شده و در صورت تطابق با نمونه های اعلام شده، تائید خواهند شد. اما تلفن ثابت تنها در ساعات کاری مجموعه (10 الی 22) احراز هویت خواهد شد.

 

؟ پیامک حاوی کد فعالسازی را دریافت نمی کنم. راه حل چیست؟

ابتدا از صحیح بودن شماره تلفن خود اطمینان حاصل کرده، در صورت صحیح بودن ممکن است به دلیل غیر فعال کردن دریافت پیامکهای تبلیغاتی، اس ام اس های کینگ پی (KingPay) را نیز دریافت نکنید. کافیست با موبایل خود با یکی از تلفنهای همراه ما در صفحه تماس با ما، تماس بگیرید تا همکاران ما شماره همراه شما را به صورت دستی فعال کنند.

 

؟ آیا مشتری می تواند با کارت بانکی پدر، مادر، برادر یا کلا با کارت بانکی دیگران از کینگ پی(KingPay)  خرید کند؟

خیر به هیچ وجه. استفاده از کارت بانکی دیگران به طور اتوماتیک توسط سیستم چک می شود و ریال واریزی تا تعیین تکلیف در مراجع قضایی نزد ما مسدود خواهد ماند و یا به صلاحدید کینگ پی (KingPay) ، با کسر کارمزد انتقال، به همان کارت فرستنده برگشت خواهد خورد. مشتری فقط می تواند از کارت بانکی به نام خود که توسط سایت تایید شده، برای خرید استفاده کند.

 

؟ متدهای قابل قبول برای نقد کردن درآمد ارزی کدام هستند؟

نقد کردن درآمد از طریق کینگ پی (KingPay) با متدهای پول الکترونیک پر مخاطب و معتبری چون وبمانی، پرفکت مانی Psووچرز، بیت کوین و اتریوم قابل انجام خواهد بود.

 

؟ آیا در ایام تعطیل نیز فرآیند نقد کردن درآمد ارزی انجام میشود؟

درصورتی که حساب بانکی تعریف شده در پنل کینگ پی (KingPay) شما، حساب بانک ملت باشد، واریز وجه حساب شما حتی درایام تعطیلات نیز امکان پذیر است.

 

؟ نحوه خرید و فروش پولهای الکترونیک و ارزهای دیجیتال چگونه است؟

پردازش سفارشات پولهای الکترونیکی چون وبمانی، پرفکت مانی و کدهای ووچر مربوط به آنها به صورت 24 ساعته و خودکار می باشند. و به محض پرداخت به صورت آنی صورت می پذیرد. اما شارژ حسابهای بیتکوین و اتریوم به صورت دستی و توسط اپراتور در ساعات کاری انجام می شود.

 

؟ صورتحساب خود را پرداخت کرده ام، وجه نیز از حساب بانکی ام کسر شده است اما وضعیت فاکتور در حال پرداخت باقی مانده است! چه کاری باید انجام دهم؟

در چنین مواردی که بدلیل اختلال در ارتباط با سیستم پرداخت و سرور سایت رخ می دهد می بایست کمی صبر کنید و اگر وجه شما برگشت داده نشد، کد رهگیری مربوط به همان تراکنش را به همکاران ما در واحد پشتیبانی ارائه کنید تا وضعیت بررسی شود.

 

؟ آیا کینگ پی (KingPay) دفتر برای مراجعه حضوری دارد؟

بله، ولی در حال حاضر با توجه به مراجعات بی دلیل و ایجاد اختلال در نظم و عملکرد تیم پشتیبانی در سالهای گذشته، امکان مراجعه عمومی برای افراد برداشته شده و امکان مراجعه حضوری تنها برای شرکت هایی که تمایل به همکاری دارند امکان پذیر است.

 

؟ سطوح کاربری سایت و تخفیفات به چه صورت هستند؟

سایت دارای 5 سطح عادی، برنزی، نقره ای، طلایی و الماسی هست که بسته به مقدار خرید و فروش از سایت کاربر ارتقا سطح پیدا کرده و از تخفیفات در نظر گرفته شده بهره مند می شود.

 

؟ نحوه ی زیر مجموعه گیری در سایت به چه صورت است؟

با معرفی  KingPay به دوستان خود با استفاده از لینک معرف می توانید کسب درآمد کنید و درآمد حاصل از آن را در قالب شارژ کیف پول و استفاده رایگان از خدمات KingPay و یا به صورت انتقال آن به حساب بانکی نقد کنید.

پورسانت معرفی کاربر، به ازای هر یک از خریدهای کاربران معرفی شده توسط شما، معادل 0.1 درصد از مبلغ خرید ایشان نیز به عنوان کارمزد به حساب شما منظور خواهد شد، که سیر این تراکنش ها را همواره می توانید به صورت لحظه ای در حساب کاربری خود مشاهده نمایید.

 

؟ علت اختلاف قیمت بین خدمات شما و سایر سرویس دهندگان در چیست؟

همواره ارائه خدمات با پشتیبانی بهتر و کیفیت بیشتر مستلزم صرف پرداخت هزینه بیشتر است. ضمن اینکه بعضا برخی از وب سایت های همکار به منظور تخریب سایر همکاران، در مواقعی که موجودی لازم برای ارائه سرویس را ندارند، نرخ خدمات رسانی پایین تری را اعلام می نمایند، این در حالی است که اگر اقدام به خرید سرویس مورد نظر نمایید، با پیام عدم موجودی رو به رو خواهید شد. اما در خصوص قیمت های مربوط به فروش به کینگ پی (KingPay) و مباحث نقد کردن درآمد ارزی لازم است بدانید، نرخ خرید موجودی شما و نقد کردن درآمد شما از وب سایت های خارجی، به هنگام کسری موجودی وب سایت، همیشه در بالاترین سطح ممکن نسبت به سایر همکاران قرار دارد حتی زمانی که ظرفیت لازم برای فروش روزانه سایت نیز تامین می شود، این مجموعه بخش فروش به وب سایت را غیر فعال نمی کند، اما برای کاهش حجم فروش روزانه به سایت نرخ فروش به کینگ پی (KingPay) را اندکی پایین تر از حالت نرمال می آورد، این سیاست نیز برای رفع مشکل افرادی که شرایط اضطراری برای فروش خدمات دارند در نظر گرفته شده است تا در مواقع ضروری همچون سقوط قیمت های ارز دیجیتال یا ریسک مسدودی حساب در خارج از کشور دچار مشکل نشوند. ضمنا در کینگ پی (KingPay) سطوح کاربری مختلفی وجود دارد، تعرفه ارائه خدمات برای مشتریان نیز بر اساس سوابق آنها تغییر می کند، با افزایش میزان استفاده از خدمات سایت، کاربران به سطوح برنزی، نقره ای، طلایی و الماسی ارتقا پیدا می کنند که با افزایش سطوح کاربری، نرخ خدمات رسانی به کاربران با سابقه کاهش می یابد.